Oferta
archelogiy

Archeologia

Badania terenowe oraz prace dokumentacyjne prowadzimy według akademickich standardów, dostosowując się do dynamiki projektów komercyjnych. Wspieramy naszych klientów w działaniach dotyczących zachowania dziedzictwa kulturowego, którego ochrona jest naszym priorytetem.

Zobacz ofertę
comdiving

Nurkowanie zawodowe

Spawanie, cięcie termiczne, inspekcje oraz konserwacja konstrukcji hydrotechnicznych i wiele więcej. Archom świadczy szereg usług z zakresu prac podwodnych na obszarach morskich oraz wodach śródlądowych. Kierujemy się najwyższymi standardami BHP oraz działamy zgodnie z zapisami ustawy o wykonywaniu prac podwodnych.

Zobacz ofertę
technologies

Technologie

Archom wyróżnia się spośród konkurencji stałym wdrażaniem nowych technologii, co przekłada się na jakość świadczonych przez nas usług. Naszym klientom oferujemy szereg innowacyjnych metod znajdujących zastosowanie zarówno w branży hydrotechnicznej, jak i w badaniach naukowych.

Zobacz ofertę
Layer_63

Poznaj nas

Archcom jako jedna z nielicznych firm na świecie realizuje podwodne badania archeologiczne w standardzie komercyjnych prac podwodnych. Swoimi działaniami staramy się wyznaczać nowe wzorce prowadzenia badań archeologicznych.

Czytaj więcej

Polskiego Czerwonego Krzyża 7/86

81-621 Gdynia, Poland

Telefon:

+48 511 137 035

E-mail:

info@archcom-services.com