O nas

Kim jesteśmy

Archcom tworzą archeolodzy, którzy większość swojego podwodnego doświadczenia zdobyli, pracując jako nurkowie zawodowi.


Zmieniające się podejście do zasad bezpieczeństwa podczas wykonywania badań podwodnych sprawia, że projekty archeologiczne należy prowadzić z użyciem zarówno procedur, jak i sprzętu wykorzystywanego w pracach podwodnych. W odpowiedzi na te potrzeby powstał Archcom – firma, która wykorzystuje wysokie standardy nurkowania zawodowego, by w profesjonalny sposób prowadzić nie tylko podwodne badania archeologiczne, ale także typowe prace podwodne.


Oferta firmy oraz zakres naszych zainteresowań nie ograniczają się tylko do nurkowania. Zapewniamy konsultacje, analizy danych pod kątem ochrony podwodnego dziedzictwa kulturowego, prowadzimy nadzory archeologiczne dla inwestycji morskich oraz śródlądowych. Chętnie realizujemy także projekty lądowe, związane z naszą specjalizacją – archeologią nautyczną. Nasz doświadczony i dynamiczny zespół stale rozszerza zakres usług, tak by sprostać wymaganiom naszych klientów.

O_nas
Layer_65

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Prace oraz badania podwodne wymagają szczególnego podejścia w kwestii bezpieczeństwa. W firmie Archom stale podnosimy kwalifikacje naszych pracowników oraz wykorzystujemy jedynie sprawdzony i certyfikowany sprzęt. Chcemy mieć pewność, ze nasze usługi wykonywane są w sposób bezpieczny dla ludzi i środowiska. Archcom posiada certyfikat poświadczający wdrożenie systemu zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy ISO 45001:2018

 

 

 

 

ARCHCOM Kluz Stencel sp. k.
Wielkokacka 16/12
81-611 Gdynia

Telefon:

+48 511 137 035

E-mail:

info@archcom-services.com